fbpx

Zielone koktajle dla początkujących

Zielony koktajl – jak zrobić smoothie?

zielony koktajl

CO JEST W KAŻDYM ZIELONYM KOKTAJLU?


Zielony koktajl to proste połączenie świeżych zielonych liści, aromatycznych owoców i warzyw oraz płynnej bazy! Polecamy zacząć od przepisu przyjaznego dla początkujących. Znajdziesz go, klikając poniższy przycisk 😉

Czy zielony koktajl ma jakieś korzyści?


Codzienny zielony koktajl przynosi ciału sporo plusów. Od szalonej energii, przez naturalną utratę masy ciała, aż po piękną skórę – wszystko dzieje się bez wysiłku!

zielony koktajl

Pomaga w regeneracji, oczyszczeniu organizmu oraz upiększaniu.

Zielone koktajle występują często w dietach regeneracyjnych, detoksykacyjnych, usuwających pasożyty z organizmu czy odchudzających.

Będziesz zdrowa cały rok

Picie zielonych koktajli to prosty sposób na wzmocnienie układu odpornościowego, tak, by nie dotknęła Cię żadna choroba.

Pomaga zrzucić zbędne kg

Spadek wagi jest efektem ubocznym picia smoothies. Zielone koktajle szybko się trawią i pomagają zaprzęgnąć metabolizm do wydajniejszej pracy.

Jest idealny na śniadanie

Rano nigdy nie mamy tyle czasu na śniadania, ile byśmy chcieli. Z odsieczą przychodzi zielony koktajl, który robi się ekstremalnie szybko (około 5 min), a wypicie jednego półlitrowego koktajlu daje mi spory zastrzyk energii na sam początek dnia.

Myjesz i kroisz owoce oraz warzywa.

Polecam pokroić je w taką 1-2 cm kostkę.

Wlewasz płyny do blendera

Np. woda, mleko, jogurt, mleko kokosowe.

Dodajesz zieleninę

Blendujesz minutę lub dwie. Dzięki temu koktajl będzie miał lepszą konsystencję 😉

Pamiętaj o kolejności!

Warzywa i owoce najlepiej wrzucać, zaczynając od tych z największą ilością miąższu (pomarańcze), a kończąc na tych najbardziej twardych (marchewka).

Gratulacje! Właśnie zrobiłaś pożywne smoothie.

Ciesz się płynnym zdrowiem każdego dnia.

Jak zrobić zielony koktajl?

zielony koktajl

BEZPŁATNE, 7-DNIOWE WYZWANIE SMOOTHIE

Dołącz do bezpłatnego, 7-dniowego wyzwania smoothie, w którym blendowanie codziennie, jednego zielonego smoothie jest tak proste, jak to tylko możliwe.

Zarejestruj się teraz, a otrzymasz 7 przepisów na zielone koktajle, smoothiaste porady, listę zakupów oraz ebooka ,,Jak schudnąć z koktajlami. Zbiór przepisów i porad”. Wchodzisz w to?

Całe wyzwanie jest na messengerze 😉

11 thoughts on “Zielony Koktajl – komendium wiedzy”

  1. Koktajle i smoothie zmieniły moją dietę, a co za tym idzie samopoczucie. Jelita odżyły i wszystko wróciło do normy, także każdemu polecam urozmaicić dietę w ten sposób.

  2. Rzadko pijam zielone koktajle, ale się zdarza. Wiem, że to bomba witaminowa, więc na pewno warto.

  3. Nie piłam jeszcze takich koktajli. Widzę po wpisie, że mają dużo zalet. Prawdopodobnie skorzystam. 🙂

    1. Gusta są różne 😉 Ale jak nie smakują Ci zielone to zawsze można spróbować nie zielonego. Nie wierzę, że koktajl z truskawką, bananem i kakao nie będzie Ci smakował 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.