fbpx

Bezpłatne, 7-dniowe wyzwanie smoothie

Poznaj najlepsze smoothie przepisy, które wpłyną pozytywnie na Twoje ciało, metabolizm i zdrowie!

Dołącz do facebookowego wyzwania zielone koktajle, aby uzyskać smaczne i zdrowe przepisy na smoothie, listę zakupów do nich oraz ebooka ,,Jak schudnąć z koktajlami. Zbiór przepisów i porad.” 😉

zielone koktajle


Kolejna dieta Cię zawiodła?

zielone koktajle

Twoje dzieci nie chcą jeść zdrowych rzeczy? Masz dość oceniających Cię ludzi? Czujesz się ciężka i senna po posiłkach? Masz gazy i wzdęcia? Chciałabyś się zacząć zdrowo odżywiać, ale nie masz czasu i nie wiesz od czego zacząć? Wiele kobiet zmaga się z tymi samymi problemami. Nie jesteś sama i jesteśmy tutaj by Ci pomóc!

Zielone koktajle są idealne dla zapracowanych kobiet, które chcą być fit, mieć smukłą sylwetkę i zadbać o swoje zdrowie. Pijąc smoothie nie tylko wzmocnisz swoją odporność, ale także będziesz miała niezbędną energię do pracy i życia i będziesz czuła się lekka jak nigdy dotąd 🙂

Poniżej dowiesz się więcej o bezpłatnym 7-dniowym wyzwaniu smoothie oraz znajdziesz informacje jak pobrać ebooka ,,Zdrowe koktajle – jak zacząć. Zbiór przepisów i porad”

O wyzwaniu ,,Zielone Koktajle”

Nasze 7-dniowe wyzwanie smoothie pomoże Ci znaleźć prosty i zdrowy nawyk, który przemieni Twoje ciało. Po zapisaniu się na wyzwanie dostaniesz listę zakupów w pdf, a następnie przez kolejne 7 dni będziesz dostawała przepis na nowy zielony koktajl.

Dodatkowo podrzucimy Ci garść przydatnych porad o tym jak robić pyszne zielone smoothie. Ebooka wraz z innymi materiałami dostaniesz po zapisaniu się na newsletter. Co najlepsze całe wyzwanie jest w messengerze! ?

Dodanie jednego zielonego koktajlu do normalnej diety przez cały tydzień nie jest trudne, a da Ci więcej energii oraz wspomoże Twoją walkę o zdrowsze życie.

Jedz regularnie posiłki, ciesz się lodami i ruszaj się – to nie jest dieta głodowa. Nadajemy naszym działaniom impet i zachęcamy do pozytywnego sposobu myślenia.

zielone koktajle

Polecenia

To bardzo proste…

Wystarczy 10 minut dziennie!

01

Zapisz się na wyzwanie

Wyzwanie jest bezpłatne, zajmuje 10 minut dziennie i wszystko masz dokładnie rozpisane krok po kroku co robić

02

Pobierz materiały i ebooka

Znajdziesz w nim pyszne przepisy na każdy dzień trwania wyzwania 😉

03

Zrzuć zbędne kilogramy i czuj się dobrze

Utrzymanie szczupłej sylwetki i dobrego zdrowia jest łatwiejsze niż myślisz!

ZAPISZ MNIE

Dołączysz do nas?

Uzyskaj dostęp do przepisów na zielone smoothie (które smakują naprawdę dobrze), listy zakupów i ebooka, które pomogą Ci wybierać zdrowie codziennie!