fbpx

Wyzwanie zielone koktajle

Dołącz do facebookowego wyzwania zielone koktajle, aby uzyskać smaczne i zdrowe przepisy na smoothie, listę zakupów do nich, ebooka ,,Zdrowe koktajle” oraz smoothiaste porady 😉

O wyzwaniu ,, Zielone Koktajle „

Nasze 7-dniowe wyzwanie smoothie pomoże Ci znaleźć prosty i zdrowy nawyk, który przemieni Twoje ciało. Po zapisaniu się na wyzwanie dostaniesz listę zakupów w pdf, a następnie przez kolejne 7 dni będziesz dostawała przepis na nowy zielony koktajl. Dodatkowo podrzucimy Ci garść przydatnych porad o tym jak robić pyszne zielone smoothie. Ebooka wraz z innymi materiałami dostaniesz w ostatnim dniu wyzwania, jako dodatkową motywację. Co najlepsze całe wyzwanie jest w messengerze! ?

Dodanie jednego zielonego koktajlu do normalnej diety przez cały tydzień nie jest trudne, a da Ci więcej energii oraz wspomoże Twoją walkę o zdrowsze życie ? Jedz regularnie posiłki, ciesz się lodami i ruszaj się – to nie jest dieta głodowa. Nadajemy naszym działaniom impet i zachęcamy do pozytywnego sposobu myślenia.

Zielone koktajle – dlaczego warto?

01

Ebook

Dostaniesz bezpłatnego ebooka ,,Zdrowe koktajle. Kompendium wiedzy„.

02

Przepisy

Znajdziesz w nim pyszne przepisy na każdy dzień trwania wyzwania 😉

zielone koktajle
zielone koktajle

03

Lista zakupów

Dodatkowo do każdego przepisu dołączona będzie lista zakupów.

04

Smoothiaste porady

W ebooku znajdziesz również porady, który przeniosą Twoje zielone koktajle na wyższy poziom 😉

Polecenia

Dołączysz do nas?

Uzyskaj dostęp do przepisów na zielone smoothie (które smakują naprawdę dobrze), listy zakupów i ebooka, które pomogą Ci wybierać zdrowie codziennie!